Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

ERASMUS+ Man ir sapnis 2016-2018

Aktualitātes

Projekts: Erasmus+

ERASMUS+ Man ir sapnis 2016-2018
Katram ir savs sapnis, kā to īstenot ir katra brīva izvēle, bet projektā skolēni iemācās strādāt komandā, respektēt otru, pieņemt katru tādu kā viņš ir. Tolerance, iejūtība, sapratne, līdzjūtība ir tās lietas kuras jāievēro katram. Strādājot projektā skolēni iemācās veidot prezentācijas, tās prezentēt, veidot aptaujas, tās apkopot, tulkot, veidot kopējus toleranci iekļaujošus materiālus. Skolēniem ir iespēja sazināties SKIPE strādāt kopējā projekta platformā.

 

Projekta dalībnieki ir no Vācijas, Bulgārijas, Turcijas, Rumānijas un Latvijas.

10.klases skolēni no Rīgas 31 . vidusskolas ir nolēmuši piedalīties “Erasmus” internacionālajā projektā "Man ir sapnis!'' Šajā projektā skolēni ir izveidojuši prezentācijas un video ar mērķi iepazīstināt “Erasmus” dalībniekus ar Latviju, parādīt, ka mūsu skola ir saliedēta un toleranta pret citu tautību cilvēkiem.

Dalies un tevi neapdalīs, mīli un tevi mīlēs. Vēlies un viss būs tieši tā kā tu vēlies. Tici brīnumam un tas piepildīs kādu tavu sapni !

Prezentācijā ir iespējams redzēt Latvijas svarīgākos kultūrvēsturiskos objektus, nelielu ieskatu Latvijas vēsturē no senās Latvijas līdz pat jaunajiem laikiem, Latvijas demogrāfiju, ieskatu par Dziesmu svētkiem, Suitu novadu, operām un teātriem, nacionālajiem ēdieniem, Latvijas dabu un lielākajām pilsētām.

Mazgalerija