Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Meža dienas Jelgavā

Karjeras izglītībaAktuāli

Meža dienas Jelgavā

28. aprīlī visas dienas garumā no plkst. 10.00 – 18.00 jau piekto reizi Jelgavā, Pasta salā norisināsies pasākumu cikla Meža dienas lielpasākums

“Mežs ienāk Jelgavā!”

 

28. aprīlī visas dienas garumā no plkst. 10.00 – 18.00 jau piekto reizi Jelgavā, Pasta salā norisināsies pasākumu cikla Meža dienas lielpasākums “Mežs ienāk Jelgavā!”, kam šogad dota devīze “No meža līdz mājai”. 

Apmeklētājiem, aktīvi iesaistoties un līdzdarbojoties, būs iespēja uzzināt un izzināt meža nozari, iegūt vērtīgas zināšanas par koksnes un nekoksnes produktu izmantošanas daudzveidību, nozares nozīmi Latvijas ekonomikas attīstībā, nodarbināto profesiju daudzveidību un meža nozares izglītības iespējām. Šogad īpaši akcentēsim koka izmantošanu būvniecībā. Vienlaikus Pasta salā norisināsies arī koka skulptūru festivāls, kura ietvaros četri mākslinieki nedēļas garumā izgatavos koka skulptūras, kas tiks izvietotas zaļajā zonā pie Zvaigžņu dīķa.

Meža dienas organizē Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Meža fakultāte sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Jelgavas valstspilsētas pašvaldību un iestādi “Kultūra”,  kā arī Latvijas meža nozares organizācijām un uzņēmumiem, nozares izglītības iestādēm,  amatniekiem un individuālā darba veicējiem.

un

Laika posmā no 24.-28. aprīlim Ainavu arhitektūras un plānošanas katedra, Valdekas pilī organizē starptautisko studentu aktivitāšu nedēļu Think out of the BOX. Studenti no Igaunijas, Lietuvas un kopā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes studentiem, mācībspēkiem no Ainavu arhitektūras un plānošanas katedras veidos vides objektus no līmētā kokamateriāla, kas iegūts no ZAZA Timber ražotnes un ārtelpas elementu detaļām, ko atbalsta FIXMAN. Studentu grupu darbu rezultātu atklāšana un prezentēšana 28. aprīlī, plkst. 12.00-13.00 Valdekas pils parka teritorijā.