Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

E-twinning projekts “Towns and shadows”

Aktualitātes

Projekts: Erasmus+

E-twinning projekts “Towns and shadows”

Kopš  2024. gada sākuma vidusskolas klašu skolēni piedalās platformas "E-twinning" projektā "Towns and shadows - our city and poet".  Šī projekta dalībvalstis ir Latvija, Polija, Turcija un Spānija. Skolēni projekta ietvaros ir izstrādājuši logo un veidojuši prezentācijas par savu pilsētu un dzejnieku. Mūsu skolnieces Simonas veidotais logo tika izvēlēts kā labākais starp dalībvalstīm un kļuva par projekta simbolu. Mūsu skolas skolēni rakstīja par Rīgu un to, kā tā tēlota Raiņa un A. Čaka dzejā, tā labāk iepazīstot Rīgu un latviešu dzejnieku daiļradi. "Mēs esam ļoti priecīgi, ka mums ir iespēja piedalīties šajā, kā arī citos projektos, tādā veidā pilnveidojot sevi un paplašinot savu zināšanu un draugu loku" - vidusskolas klašu skolēni.

Projekta mītiņi notiek katru mēnesi kā starptautiskas sanāksmes online platformās. Darbs ir ļoti spraigs, jo katra skola vienu reizi mēnesī rīko mītiņu, dalās pieredzē un apkopo pārējo skolu pieredzi.

Mazgalerija