Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Konsultācijas

MācībasKonsultācijas

Apstiprināts ar Rīgas 31.vidusskolas direktores 21.10.2021. rīkojumu nr. VS-31-21-145-rs
Grozījumi apstiprināti ar Rīgas 31.vidusskolas direktores 18.01.2022. rīkojumu nr. VS-31-22-11-rs

Konsultācijas 2021./22. m.g.

 

Skolotāja uzvārds, vārds

Mācību priekšmets

Kabineta Nr.

Konsultācijas diena, laiks

Berķe Daiga

Latviešu valoda

219.

Pirmdiena 8.20-9.00
Otrdiena 14.20-15.05
Ceturtdiena 8.20-9.00

Bērziņš Kristers

Mūzika

103.

Katra mēneša pirmā un trešā piektdiena 14.20-15.10 vai ilgāk

Bolgzda Baiba

Matemātika, dizains

250., 251.

Otrdiena 14.20-15.11 vai ilgāk

Briede Sandra

Sākumskola

155.

Piektdiena 13.00-14.32

Brūdere Viktorija

Krievu valoda

318.

Pirmdiena 8.40 - 8.57

Otrdiena 15.05 - 15.45

Ceturtdiena 8.15 - 9.00

Butlere Anna

Sākumskola

252.


Cereņja Svetlana

Vācu valoda

305.

Piektdiena 15.05-15.29

Daugulis Jānis

Sports

sporta zāle

Piektdiena 7.40-8.11

Dubra Mārīte

Sākumskola

252.

Otrdiena 13.50-14.38
Trešdiena 13.00-14.00

Eltermane Lolita

Sākumskola

332.

Otrdiena 13.00 - 13.30
Ceturtdiena 13.00 - 13.50
Piektdiena 12.10 - 12.40

Fernandeša Laila

Vizuālā māksla, kulturoloģija

101.

Trešdiena 15.05-15.45

Giluča Sarmīte

Bioloģija, ķīmija

203.

Pirmdiena 7.40-8.15

Trešdiena 7.40-8.15

Piektdiena 7.40-8.15

Grostiņš Normunds

Vēsture

108.

Trešdiena 14.20-15.40

Ceturtdiena 14.20-14.49

Gražanska Maruta

Matemātika

304.

Otrdiena 14.20-15.50

Piektdiena 14.20-16.07

Innusa Ieva

Angļu valoda

321.

Trešdiena 14.20 - 15.05
Otrdiena 15.00 - 15.40

Jankovska Baiba

Sākumskola – angļu valoda

329.

Ceturtdiena 13.00-13.40

Kazaka Esmeralda

Angļu valoda

MS TEAM

Pirmdiena 15.50-16.15

Kākere Maija

Latviešu valoda

220.

Trešdiena 14.20- 15.15
Ceturtdiena 7.35- 8.10

Kricka Sanita

Latviešu valoda

125.

Pirmdiena 14.20-16.20

Piektdiena 14.20-15.35

Kukule-Sniķere Ance

Drāma, teātris

Aktu zāle

Ceturtdiena 8.35-9.00

Ķepīte Vija

Sports, ētika

Zāle

Pirmdiena 7.49-8.15

Lapa Linda

Sākumskola

154.

Pirmdiena 13.00 - 13.40
Ceturtdiena 12.10 - 12.50

Lapiņa Daiga

Mājturība

204.

Ceturtdiena 15.05-15.45

Lūse-Tontegoda Ieva

Sākumskola

333.

Pirmdiena 14.20-15.00
Trešdiena 13.50-15.14

Mamaja Iluta

Informātika, datorika

251.

Pirmdiena 15.05-15.40
Otrdiena 15.05-15.50

Miezīte Laima

Latviešu valoda

108., 220.

Trešdiena 8.15-9.00

Milzarājs Zigmunds

Mājturība

1. 

Otrdiena 15.05-15.32

Moldovane Ineta

Angļu valoda

322.

Trešdiena 15.05-15.58

Ceturtdiena 15.05-15.58

Neimane Inga

Ģeogrāfija

201.

Otrdiena 14.30 -15.40

Reistere Vija

Sākumskola

 

Pirmdiena 13.00-13.30

Otrdiena 12.10-12.42

Rezakova Anita

Sākumskola

249.

Pirmdiena 13.00-13.30

Piektdiena 13.00-13.20

Ruska Olita

Sākumskola - mūzika

253.

Piektdiena 7.45-8.10
Otrdiena 14.30-14.49

Ruško Ārija

Matemātika

323.

Trešdiena 15.05-17.15

Skuja Iveta

Sociālās zinības

Sports

Sporta zāle

302.

Otrdiena 14.20-15.00

Trešdiena 15.05-15.40

Ceturtdiena 15.05-15.25

Smiltens Valters

Sākumskola - sports

 

Ceturtdiena 13.35-14.15

Spriņģe Aina

Latviešu valoda

221.

Ceturtdiena 8.10-9.00, 14.20-16.20

Šifa Sarmīte

Sākumskola

334.

Otrdiena 14.00-15.00
Trešdiena 13.00-13.50

Štoļde Evija

Matemātika

123.

Pirmdiena 14.20-15.00
Otrdiena 13.35-15.00
Trešdiena 14.20-15.00
Ceturtdiena 13.35-14.19

Tabors Dins

Mūzika

103.

Otrdiena 8.43-9.00

Tarasova Renata

Sākumskola

152.

Pirmdiena 13.50-14.20

Ceturtdiena 13.00-13.40

Piektdiena 12.10-12.37

Vecvagaris Matīss

Fizika, ekonomika, dabaszinības, inženierzinības

307.

Pirmdiena 14.40-15.45

Otrdiena 13.35-14.15

Zieda Astrīda

Sākumskola

151.

Otrdiena 13.00-13.50

Trešdiena 13.00-13.33