Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Erasmus+ projekts "Droša interneta vide kādu es to vēlos" 2016-2017

Aktualitātes

Projekts: Erasmus+

Erasmus+ projekts "Droša interneta vide kādu es to vēlos" 2016-2017
Mūsdienu skolotājam vairs nepietiek ar zināšanām par savu mācību priekšmetu - darbojoties tehnoloģiju laikmetā, būtiski pārzināt ir arī citas tēmas, tādēļ Rīgas 31.vidusskola, kopā ar dalībniekiem no Itālijas (Istituto d’Istruzione Superiore “Enrico Fermi”), Lietuvas (Kedainiu profesinio Rengimo Centras), Rumānijas (Liceul de Arte Balasa Doamna de Targoviste), Portugāles (L’Agrupamento de Escolas de Vila Real de Santo Antonio), Turcijas (L’Abbas Sidika Calik High School), Spānijas (Institut Antoni Cumelia) un Polijas (La Zespol Szkol w Pobiedziskach) piedalās Erasmus+ projektā “The Virtual Universe We Want”, kurā tiks analizēta un apkopota informācija par drošu internetu.

Interneta videi mūsdienās ir ļoti liela nozīme, turklāt anonimitāte tajā praktiski nepastāv. Jāatceras, ka arī virtuālajā vidē jādomā par katras rīcības sekām, godprātību, cieņu pret citiem un, protams, drošību.

Nākamā satikšanās būs Barselonā, Spānijā (Institut Antoni Cumelia - Granollers) no 6. līdz 10. februārim, kurā piedalīsies gan skolotāji, gan skolēni.

Runājot par drošu internetu, pareizi lietošanas paradumi palīdz pasargāt personas datus, taču, ja netiek ievēroti drošības ieteikumi, pastāv liela iespēja, ka privāto informāciju var ļaunprātīgi piesavināties.

Svarīgi, lai bērnu lietotajās viedierīcēs nebūtu pieejams nepiemērots saturs. Minēto un citu noderīgu informāciju iespējams atrast interneta vietnē drossinternets.lv.

 

* Skolas skolotāju komanda 2016. gada novembrī  tikās Portugālē  Villa Real de Santo Antonio pilsētā,

* otrā tikšanās bija gan skolotājiem, gan skolēniem 2017. gada februārī Spānijā Granolersas pilsētā,

* un nākamā būs Polijā 2017. gada maija beigās.

Mazgalerija