Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Erasmus+ projekts Rīgā

Aktualitātes

Projekts: Erasmus+

Erasmus+ projekts Rīgā

Erasmus+ projekta “Advocate Human Rights For A Fairyland” ietvaros - Latvijā no 25.- 30. septembrim viesojās pārstāvji no Turcijas, Spānijas, Itālijas un Portugāles.

Pirmdien, 26.septembrī dalībnieki apmeklēja mūsu skolu, kur skolēni iepazīstināja citu valstu skolēnus ar savu valsti  un cilvēktiesībām tajā.

Otrdien, 27.septembrī projekta grupa devās uz  Siguldu - apskatīja  Gūtmaņa alu, Turaidas pili un Siguldas pili, kur projekta dalībnieki iepazina Siguldas vēsturi un atbilstoši projekta tēmai spieķīšu darbnīcā gatavoja spieķīšus. Projekta dalībniekiem bija iespēja izbaudīt rodeļu trasi Rāmkalnos.

Trešdien, 28.septembrī projekta dalībnieki tika iepazīstināti ar Vecrīgu un tās vēsturi. Vecrīgas vēsturi ļoti profesionāli un interesanti pastāstīja gide Marja, ar kuru skola projekta ietvaros sadarbojās jau vairāku gadu garumā. Apmeklējām Rīgas 5. pamatskolu - attīstības centru, kur mācās skolēni ar speciālām vajadzībām, projekta dalībniekiem  bija iespēja uzzināt vairāk par izglītību Latvijā.

Ceturtdien, 29.septembrī studentiem bija iespēja nostiprināt iegūtās zināšanas par Rīgu un Latviju orientēšanās spēlē. Pēc tam projekta dalībnieki devās uz skolu, kur strādāja meistarklasēs, savu darbu prezentēja un izvērtēja. Darba nedēļa bija saspringta, bet ar ieplānotajiem uzdevumiem mūsu skolas komanda veiksmīgi tika galā.

Paldies skolas projekta komandai:

skolotājām Sarmītei Gilučai, Daigai Lapiņai, Ievai Innusai, Ingai Alksnei un skolas skolēniem.

 

Nākamā projekta aktivitāte notiks Turcijas galvaspilsētā. Veiksmi un izturību mūsu skolas projekta komandai!

Mazgalerija