Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Erasmus+ projekts “Together from schools we disconnect bullying”

Aktualitātes

Projekts: Erasmus+

Erasmus+ projekts “Together from schools we disconnect bullying”

“Nepieļaut skolās bulingu” ir projekts, kurā piedalās mūsu skolas skolēni kopā ar turku, spāņu un itāļu skolēniem. Projekta mērķis ir atpazīt, mazināt un novērst mobingu un  bulingu skolās jauniešu un bērnu vidū. Emocionāla un fiziska vardarbība bērnu un pusaudžu vidū ir izplatīta problēma arī Latvijā. Bulings nav īslaicīgs strīds vai kautiņš, bet gan apzināta un regulāra rīcība, kas vērsta pret kādu no skolas biedriem.

Mūsu skolas skolēni piedalījās projekta logo izveidē un pētīja bērnu saskarsmi ar bulingu un mobingu Latvijā. Pagājušajā rudenī 60 mācību iestādēs sāka ieviest starptautiski atzītu, Somijā izstrādātu programmu pāridarījumu mazināšanai. Mūsu skolēni veidoja prezentāciju no apkopotajiem datiem.

Martā notika pirmā mācību aktivitāte Turcijā, Mersinas pilsētā, kur tikās pārstāvji no skolām.

Turpinās darbs, gatavojoties nākamajai aktivitātei, kas norisināsies Itālijā un kurā piedalīsies skolēnu un skolotāji grupa.

Mazgalerija