Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Iestājpārbaudījums uz brīvajām vietām vidusskolā

Aktualitātes

Iestājpārbaudījums uz brīvajām vietām vidusskolā

Papildiespēja pieteikties kombinētajam iestājpārbaudījumam 18. augustā brīvajām vietām 10. klasē

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) informē, ka papildu termiņā, 18. augustā, plkst. 10.00 Rīgas 64. vidusskolā, Ūnijas ielā 93, tiks organizēts apvienotais kombinētais iestājpārbaudījums matemātikā un svešvalodā skolēnu uzņemšanai brīvajās vietās 10. klasēs galvaspilsētas vidusskolās 2021./2022. mācību gadā.

  • Ar skolu sarakstu, kurās ir brīvas vietas 10. klasēs, var iepazīties ŠEIT

Visām iesaistītajām skolām, kuras kā uzņemšanas kritēriju ir noteikušas kombinētu iestājpārbaudījumu, ir viens iestājpārbaudījums. Ar iegūto iestājpārbaudījuma rezultātu, ja tāds ir kārtots 10. jūnijā vai 30. jūnijā, pretendents var piedalīties konkursā uzņemšanai 10.klasē arī tajās skolās, kurās šobrīd ir brīvas vietas.

Skolēnu reģistrācija apvienotajam kombinētajam iestājpārbaudījumam papildu termiņā uz brīvajām vietām 10. klasē Rīgas pašvaldības vidusskolās sāksies šā gada 9. augustā un ilgs līdz 15. augustam ieskaitot.

Reģistrēšanās saite no 9. augusta būs pieejama RD IKSD tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv zem banera “Pieteikšanās iestājpārbaudījumiem Rīgas skolās”, kā arī skolu mājas lapās.

Skolēnu, kuri būs reģistrējušies iestājpārbaudījumam, testēšana plānota šā gada 16. augustā. Testēšanas vieta - Rīgas 64. vidusskolā (Ūnijas ielā 93). Precīza informācija būs pieejama RD IKSD mājas lapā šā gada 12. augustā.

Apvienotā kombinētā iestājpārbaudījuma programma izglītojamo uzņemšanai uz brīvajām vietām 10. klasē – skatīt šeit.

Apvienotā kombinētā iestājpārbaudījuma paraugi izglītojamo uzņemšanai 10. klasē:

Apvienotā iestājpārbaudījuma organizēšana notiks saskaņā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta 2021. gada 9. marta iekšējo noteikumu Nr.7-nts “Apvienotā kombinēta iestājpārbaudījuma norises organizēšanas un vērtēšanas kārtība” - skatīt šeit.

Pārpublicēts no RD IKSD mājas lapas

Epidemioloģiskās prasības iestājpārbaudījuma dalībniekiem

Laboratorisko izmeklējumu pieprasījuma veidlapa

Saite, lai reģistrētos iestājpārbaudījumam - atvērt ŠEIT