Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Mācību process no 23.03. - SKOLĒNIEM

Aktualitātes

Mācību process no 23.03. - SKOLĒNIEM
Mācību process ārkārtas situācijas laikā!

1. No 23. marta katru darba dienu līdz plkst. 9.00 e-žurnālā Mykoob.lv sadaļā Stundas temats saņemsiet darba uzdevumus, kurus jāpilda patstāvīgi. Uzdevumi tiks aprakstīti pēc iespējas precīzāk un detalizētāk.
2. Skolotājam var uzdot individuālus jautājumus par veicamajiem uzdevumiem, rakstot Mykoob.lv. Skolotājs dienas laikā līdz plkst. 17.00 noteikti atbildēs.
3. Sadaļā Mājas darbs saņemsiet atgriezeniskās saites uzdevumus, kurus izpildītus jāsūta atpakaļ skolotājam līdz konkrētās dienas plkst. 21.00 vai citam norādītajam termiņam (uzdevumu nofotografē, sūta Mykoob.lv vai viedierīcē).
4. Par atgriezeniskās saites (mājas darba) uzdevumu skolēns saņem "i/ni". Ja mājas darbs netiks iesūtīts norādītajā laikā, e-žurnālā parādīsies ieraksts "nv" un klases audzinātājs nākamajā dienā sazināsies ar skolēnu vai vecākiem. Skolēn, ja darbu būsi veicis nepareizi, skolotājs ar Tevi sazināsies un vienosies par turpmāko sadarbību un papildus veicamajiem uzdevumiem.
5. Ārkārtas gadījumos (slimība, interneta, datora problēmas) sazinies ar klases audzinātāju un vienojaties par tālāko rīcību.

Ieteikumi:
* Izmanto mācību dienu mērķtiecīgi un lietderīgi!
* Izturies atbildīgi pret savu un citu cilvēku veselību un drošību!