Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Projekta “The first steps towards Entrepreneurship” aktivitāte martā

Aktualitātes

Projekts: Erasmus+

Projekta “The first steps towards Entrepreneurship” aktivitāte martā

     Erasmus+ projekta “The first steps towards Entrepreneurship” ietvaros, Rīgas 31.vidusskolas skolēnu un skolotāju komanda  devās uz otro projekta dalībvalstu pārstāvju tikšanos Somijā.  Tikšanās notika no 2020.gada 7. līdz 14. martam  Lieksā, Somijā.

     Šoreiz piedalījās dalībvalstis no Somijas, Turcijas un Latvijas.  Dalībnieki no Itālijas nevarēja ierasties, jo skolas valstī tika slēgtas Covid 19 vīrusa dēļ. Dalībvalstu pārstāvji veica prezentācijas par savu valsti. Somijas skolēni iepazīstināja klātesošos ar skolas telpām, pastāstīja par mācību procesa norisi  skolā. Uzzinājām, ka Somijā mācību stunda ilgst 70 minūtes! Interesanti bija vērot starpbrīžus – skolā ir ļoti daudz atpūtas stūrīši un arī aktīvās atpūtas vietas.

      Dalībnieki piedalījās diskusijās, tikās ar vietējiem uzņēmējiem velosipēdu  riepu rūpnīcā, apmeklēja Tirdzniecības palātu Joensū. Vietējais uzņēmējs mums nolasīja lekciju par somu nažu gatavošanas prasmēm un pastāstīja  ir būt uzņēmējam Somijā. Apmeklējām arī  Koli nacionālo parku, kurā bija iespēja nodarboties ar ziemas sporta veidiem un dažādām aktivitātēm.

   Erasmus+ projekta “The first steps towards Entrepreneurship” ietvaros  Somijas tikšanās reizē dalībnieku uzdevums bija  izveidot savu uzņēmumu.  Tas tika izveidots ar nosaukumu “Craftmus”. Tika nolemts, ka uzņēmums nodarbosies ar dažādu rokdarbu un mākslas priekšmetu ražošanu. Tā darbībā piedalīsies projekta dalībnieki un arī viņu skolas biedri.

   

    Tikšanās pēdējā dienā saņēmām sertifikātus par piedalīšanos šajā projekta  tikšanās reizē.

Mazgalerija