Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Projekta “The first steps towards Entrepreneurship” aktivitāte novembrī

Aktualitātes

Projekts: Erasmus+

Projekta “The first steps towards Entrepreneurship” aktivitāte novembrī

Erasmus+ projekta “The first steps towards Entrepreneurship” ietvaros, Rīgas 31.vidusskolas skolotājas Sarmīte Giluča, Baiba Jankovska, Inga Alksne un Ieva Innusa devās uz pirmo projekta dalībvalstu pārstāvju tikšanos Itālijā.  Tikšanās notika no 2019.gada 24. līdz 29.novembrim  Modikā, Sicīlijā.

Projektā piedalās dalībvalstis no Itālijas, Somijas, Turcijas un Latvijas.  Sākumā tika prezentētas projekta vadlīnijas. Projekta vadošais koordinators no Somijas iepazīstināja pārējos dalībvalstu pārstāvjus ar projekta mērķi, darba uzdevumiem un sasniedzamajiem rezultātiem.  Dalībvalstu partneri vienojās par organizātoriskiem jautājumiem, strādājot pie projekta.

Itālijas partnerskolas “Principi Grimaldi” komanda izrādīja skolas telpas un iepazīstināja ar savas darbības virzieniem. Šī arodskola specializējas viesnīcu personāla, viesmīļu, pavāru, zemkopības un optiometrijas nozaru speciālistu sagatavošanā.

Tālāk sekoja Modikas vecpilsētas apskate, kas ir iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā savas senlaicīgās baroka arhitektūras dēļ. Šī mazpilsētiņa ir slavena arī ar savām senajām un īpašajām šokolādes gatavošanas tradīcijām. Projekta viesi apmeklēja arī vietējo amatniecības – labdarības iestādi Casa Don Puglisi, kas nodarbina krīzes situācijās nonākušus cilvēkus un nodarbojas ar šokolādes ražošanu.

Viesojoties Itālijā, mūsu skolas skolotājām bija iespēja aplūkot arī Sicīlijas galvaspilsētu Palermo, kas pārsteidza ar iespaidīgajām arhitektūras celtnēm, tradicionālo itāļu virtuvi, viesmīlību un kultūru.

Mazgalerija