Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

SKOLAI 70

Aktualitātes

SKOLAI 70

Šogad mūsu skolai tiešām 70.

      1953.gadā Rīgas 29.pamatskola, kura strādāja ēkā Skuju ielā 29, ieguva vidusskolas statusu, kļuva par Rīgas 31.vidusskolu. 1977.gadā skola pārcēlās uz ēku Skuju ielā 11.

 

Svētki būs pēc juku laikiem, svinēsim 2023.gada pavasarī.

 

Tagad gatavojamies svētkiem - uzpošam skolas vidi, iepazīstam skolas vēsturi, pilnveidojam skolas muzeju.

Esam nolēmuši skolas muzejā izveidot stendu MĒS LEPOJAMIES, kurā iepazīstināsim ar veiksmīgajiem, izcilajiem skolas absolventiem. Kuri tie būs? Darbā varat piedalīties arī jūs - ja atsūtīsiet skolas e pastā ziņu par  absolventu, pamatojumu, kāpēc informācija par viņa dzīves gaitām, sasniegumiem jāpopularizē. Tas var būt arī stāsts par šo personību, bet varat rakstīt arī par sevi. Skolēni veidos intervijas ar absolventiem.  Esiet atsaucīgi, ja jūs uzrunā šim projektam.

Kopā esam spēks. Tad paleposimies paši ar sevi un savējiem!

11.klases skolēni veidos katrs savu muzeja vēstures stāsta variantu.  Aicināsim skatīt muzeju un klausīties šos stāstus.

Atdzīvināsim skolas vēsturi. Faktus pārvērtīsim dzīves stāstos, neļausim laikam pazust līdz ar atmiņām par gadiem un cilvēkiem!

Ziņas, ieteikumus varat sūtīt arī personīgi man- Laimai Miezītei - latviešu valodas skolotājai, atbildīgajai par muzeja pulciņa darbu, gatavojoties skolas jubilejai.

 Mans e pasts- laima.miezite@gmail.com