Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Mēs lepojamies! APSVEICAM! 2014./15.m.g.

Ārpus mācībāmPateicības, apsveicam

Andu Meimeri (6.c), Undīni Anci Preticu (6.a), Lauru Mucenieci (6.b) un Kārli Krišjāni Kupču (6.b) ar atzinību Latvijas bērnu un jauniešu leļļu un leļļu animācijas filmu konkursā "Kikerigū!" (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Amandu Diānu Vīganti (5.a) ar 2. vietu bērnu un jauniešu mākslas un jaunrades konkursā "Lietu otrā dzīve" (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Rihardu Pričinu (11.) ar iegūto 2.vietu Latvijas krievu valodas skolotāju asociācijas daiļlasīšanas konkursā "Cilvēks un karš" (skolotāja Viktorija Magida).
 
Evelīnu Bileskalni (2.b), Ēriku Kozlovsku (2.a), Lindu Andersoni (2.b), Niklāvu Eglīti (2.b), Normundu Ābeltiņu (2.c), Kristapu Gravu (2.b) ar atzinību Ziemeļu rajona vispārējo izglītības iestāžu 2.klašu skolēnu peldēšanas sacensībās.  
 
Līvu Lizeti Ruku (7.b), Kristiānu Paegli (7.b), Anniju Lapsu (7.b), Sindiju Rihteri (7.a) ar atzinību vizuālās mākslas konkursā - izstādē "Mocīša darbnīca- 9" (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Baibu Šnepsti (5.b) un Kati Ketlīnu Eiduku (5.b) ar atzinību Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursā ''Gleznojumi uz zīda. Ziedi'' (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Amandu Diānu Vīganti (5.a) ar atzinību un Sabīni Hermani (5.a) un Undīni Martu Egli (5.a) ar pateicību Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā ''Mainīgā jūra'' (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Mūsu skolas 2014. gada absolvents Ivars Pričins ieguvis Zelta stipendiju!!!!!
 
Mūsu skolas 2011. gada absolvents Mārtiņš Pričins konkursā „Digital Communication Awards 2014” 600 darbu konkurencē uzvarējis nominācijā Eiropas labākais bakalaura darbs komunikācijas jomā!