Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Mēs lepojamies! APSVEICAM! 2015./16.m.g.

Ārpus mācībāmPateicības, apsveicam

Oļģertu Žukovski (6.b) ar pateicību Gunāram Astram veltītajā skolu jaunatnes radošo darbu konkursā (skolotāja Anda Krūmiņa)

Anniju Nebēdnieci (4.a) ar atzinību, Maksimu Kalikovu (3.a), Loretu Keitu Jurgēviču (3.b) ar pateicība Rīgas vizuāli plastiskās mākslas konkursā "Gleznojumi uz zīda "Augstu gaisā""! (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Rodrigo Valmani (5.b), Aneti Jubasu (5.b), Amandu Diānu Vīganti (6.a), Katrīnu Jakovļevu (8.b), Edvardu Frolovu (9.a), Kārli Edgaru Skabarnieku (9.a), Emīlu Trauliņu (12.) ar pateicību konkursā "Kaķi balti, kaķi melni" (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Nikolu Tēraudu (5.b) ar specbalvu Vizuāli plastiskās mākslas konkursā "Jāzepa Vītola mūzika „Gaismas pils”"  (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Lāsmu Anniju Lapsu (8.b), Līvu Lizeti Ruku (8.b), Samantu Migliņu (8.b), Kristapu Krūmiņu (8.a), Kristiānu Strautiņu (8.a) ar atzinību bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursā "Mocīša darbnīca - 10" (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Markusu Kalniņu (5.b) ar 2. pakāpes diplomu Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā „Sen to Rīgu daudzināju” (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Karīnu Ņikuļiščevu (5.b) ar 2.vietu Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā „Krāsainās domas 2016” (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Amandu Diānu Vīganti (6.a) ar 2.vietu un Madeiru Anheliku Ilmeri (6.b) ar atzinību Rīgas bērnu un jauniešu mākslas un jaunrades darbu konkursā „Lietu otrā dzīve” (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Skolas 2.klašu peldēšanas komandu ar iegūto 3.vietu Rīgas pašvaldības Ziemeļu rajona sacensībās; Ralfu Konradu ar 1.vietu un Ričardu Preticu ar 2.vietu individuālajās sacensībās.
 
Skolas 5.-9.klašu ansambli ar iegūto I pakāpi Rīgas vokālās mūzikas konkursā „Balsis - 2016” pirmajā kārtā (skolotāja Ilona Prenass)
 
Violetu Plūmi (5.b) ar atzinību Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā „Gadatirgus” (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Patrīciju Anitu Gerki, Lauru Gailišu un Melāniju Šmiti (5.a) un Mariju Briedi un Ramonu Anci Miglinieci (5.b) ar atzinību bērnu zīmējumu un eseju konkursā „Mana apkaime. Manas apkaimes stāsts” (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Lindu Sideļņiku (6.a) ar 3. vietu un Karlīnu Janci (6.b) ar atzinību Rīgas pilsētas un novada bērnu un jauniešu mākslas, jaunrades un foto darbu konkursā „OPTISKĀ ILŪZIJA” (skolotāja Anda Krūmiņa)
 
Emīliju Evelīnu Lapsu (4.b) ar 2. vietu un Haraldu Dišleri (2.c) ar 3. vietu Rīgas reģiona Ziemeļu iecirkņa teritorijas Valsts policijas organizētajā zīmējumu konkursā  “Esmu redzams – esmu drošs!” (skolotājas Dzintra Lūse, Lolita Eltermane, Anita Rezakova)
 
Mūsu skolas 2014. gada absolvents Ivars Pričins ieguvis
Latvijas Universitātes Kristapa Morberga stipendiju 2015./16.m.g. un tiesības saukties par "LU Fonda stipendiātu"!!!!!