Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Circenīša Ziemassvētki

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Circenīša Ziemassvētki

6. decembrī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 5.b klases skolēni apmeklēja jauno latviešu spēlfilmu “Circenīša Ziemassvētki”.

Skolēnu atsauksmes:

“Filma stāsta par to, cik svarīgas ir ģimenes attiecības. Man patika tā vieta, kur  mamma uzzināja, ka Ziemassvētku vecītis ir noziedznieks. Man filma lika pārdomāt, kāpēc cilvēks kļūst par noziedznieku. Man filma ļoti patika.”

“Filma stāsta, kā Bruno izbēg no cietuma un pārģērbjas par Ziemassvētku vecīti, bet Marta un Toms vēlas, lai Bruno palīdz viņiem izglābt Ziemassvētkus. Man patika viss, izņemot to, ka Bruno no sākuma nepalīdzēja Ervīnam, kad viņš slīka. Esmu ļoti priecīgs, ka mūs aizveda uz kino”.

“Filma stāsta par zagli Bruno Circeni, kurš izbēga no cietuma un pārģērbās par Ziemassvētku vecīti. Manuprāt, interesantākais filmā bija tas, kā policijas auto karājās kokā. Bija interesanti, jautri, un bija ļoti sirsnīgas beigas.”

“Filmā bija stāstīts par cietumnieku Bruno Circeni, kurš izbēga no cietuma un pārģērbās par Salavecīti. Viņš pavadīja Ziemassvētkus kopā ar ģimeni viņu lauku mājā. Ģimene nezināja, ka Ziemassvētku vecītis ir cietumnieks. Man patika, ka filma bija labsirdīga un sirsnīga, un brīžiem smieklīga.

Man nepatika tas, ka mamma ar tēti daudz strīdējās. Filma lika man pārdomāt par ģimeni – daudzās ģimenēs notiek strīdēšanās, bet ir labi, ja var problēmas atrisināt mierīgā ceļā.”

 

“Šajā filmā ir stāstīts par zagli, kurš izmūk no cietuma, jo grib satikt dēlu. Staigājot pa mežu, viņš ierauga māju, kurā bērni gaida Ziemassvētku vecīti. Man ļoti patika, kā bērni izdomāja plānu, lai vecāki salīgtu mieru. Man nepatika tas, ka bērnu tētis un mamma strīdējās. Filma bija ļoti interesanta un aizraujoša, bet ļoti gara.”

“Interesantākais filmas notikums bija pašā sākumā cietumnieku Ziemassvētku koncerts.”