Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Interaktīvā nodarbība “Blēņas un pasakas”

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Interaktīvā  nodarbība “Blēņas un pasakas”

9. maijā projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 8.b klases skolēni piedalījās interaktīvajā  nodarbībā “Blēņas un pasakas”. Nodarbības sākumā  skolēni papildināja zināšanas par Imanta Ziedoņa personību un daiļradi. Galvenā nodarbības daļa bija  veltīta padziļinātai Imanta Ziedoņa pasaku iepazīšanai no grāmatas "Blēņas un pasakas". 

Izlaušanās spēles laikā skolēni veica uzdevumus  trīs izlaušanās istabās, kuras balstītas uz trīs Imanta Ziedoņa pasakām.

Skolēnu atsauksmes.

“Manuprāt, ekskursija bija aizraujoša, uzzināju arī daudz interesantu faktu par I.Ziedoni.  Kopā ar savu komandu  guvu atziņas, kuras  atcerēšos un kuras ļaus   kopā ar klasesbiedriem pasmieties un pasmaidīt.” 

“Spēles laikā man ļoti patika tas, ka bija iespēja sadarboties un uzklausīt savus klasesbiedrus. Bija sarežģītāki uzdevumi, kuros visi sadarbojās un gudri kopā domāja.”

“Pirms spēles mums bija jāpiedalās viktorīnā. Tajā es uzzināju vairākas jaunas lietas par I.Ziedoni, piemēram,to,  ka bērnībā viņš vēlējās kļūt par dārznieku. Mums bija jāieklausās vienam otrā, jāsaliedējas un jādomā loģiski. Man patika, ka informāciju mums pasniedza nevis lekcijas veidā, bet caur spēlēm. Tas bija izzinoši un aizraujoši.”

 

“Man ļoti patika izlaušanās spēle, tā man iemācīja, cik svarīgi ir darboties kopā. Uzdevumi man likās ļoti interesanti,  daži uzdevumi lika mums padomāt. Šie uzdevumi arī man radīja azartu, jo gribējās uzvarēt un pirmajiem tikt ārā no telpas, kurā bijām ieslēgti, un tas arī izdevās.”

 

“Manuprāt, ekskursija bija lieliska iespēja sastrādāties un iepazīt savus klasesbiedrus vairāk. Secināju, ka vairākas galvas kopā var paveikt daudz vairāk nekā katrs individuāli.”     

 

Mazgalerija