Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Koncertlekcija “Es mīlu Tevi, Latvija”

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Koncertlekcija “Es mīlu Tevi, Latvija”

 Projekta “Latvijas skola soma” ietvaros 1.-12. klašu skolēni noklausījās iedvesmojošu, patriotisku koncertlekciju “Es mīlu Tevi, Latvija”.

Koncertlekcijas laikā skolēni iepazina folkloras mantojumu, uzzināja, kā latvieši svin svētkus, no jauna atklāja lietas, ar kurām mēs Latvijā varam lepoties.

5.b klases skolēni no sirds izbaudīja skaisto un skanīgo koncertu. Skolēnus priecēja vadītājs, jo viņš esot ļoti aizrautīgi stāstījis par Latviju, kā arī viņam ir skaista balss. Skolēniem patika āķīgie jautājumi par Latvijas novadiem, jo viņi esot vairāk uzzinājuši par Latvijā pazīstamiem cilvēkiem, pilīm un ezeriem. Daļa skolēnu arī saviem vecākiem mājās izstāstījuši vairākus interesantus faktus. Skolēni atzinuši, ka Latvija esot pati skaistākā zeme, tai esot skanīgas dziesmas, talantīgi cilvēki un daudz skaistu vietu, kuras vērts apskatīt ikvienam. Pēc koncerta skolēni labprāt vēlreiz kopā izdziedāja dzirdētās dziesmas.

Skolēnu atsauksmes

  “Patika lekcijas veidotāju pieeja Latvijas vērtību aktualizēšanā. Es lepojos ar Latvijas tūrisma vietām un tik interesanto mūzikas piedāvājumu!” (Toms)

“Latvijas ģeogrāfisko faktu saistība ar kultūras informāciju radīja kopainu par manas dzimtenes bagātībām. Cik daudz talantīgu cilvēku ir manā zemē!”( Sindija)

“Manu uzmanību saistīja ziņas par apskates objektiem. Vēl vairāk patika dziesmas. Daudzas no tām varēju dziedāt līdz. Visai dienai uzlaboja garastāvokli. Paldies koncetlekcijas veidotājiem!”(Līva)

“Man būt latvietei nozīmē būt laimīgam un priecīgam cilvēkam, kas dzīvo tādā skaistajā valstī. Es Latvijai novēlu sasniegt daudz cilvēku skaitu.” (Bella)

“Mums būt par latviešiem nozīmē - ka tā ir mūsu Dzimtene, mēs esam šeit piedzimušas. Mūsu valstij ir visskaistākā daba un dziļākie ezeri. (Marija, Beatrise)

“Liels gods būt latviešiem. Novēlam veselību un izturību. Koptu vidi un Tēvzemi.” (Evelīna un Paula).

“Būt latvietim ir goda nešana. Mūsu senču izcīnīta neatkarība, tauta, gods kas ir jātur ar cieņu. Lai celtu savu tēvzemi augstāk, ir jāmaina cilvēku attieksme. Ir vairāk jāizkopj, jāizprot un jāieklausās.” (Luīze un Evita)

Mazgalerija