Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Koncertlekcija “Ziemassvētku pasaka”

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Koncertlekcija “Ziemassvētku pasaka”

Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros  decembrī  mūsu   skolas  1.-4. klašu skolēni noklausījās koncertlekciju “Ziemassvētku pasaka”.

 

Koncertprogrammā   skolēni dzirdēja  skaistākās Ziemassvētku pasakas:  Margaritas Stārastes “Kraukšķīti”, Hansa Kristiana Andersena “Sniega karalieni”, Dikensa “Trīs Ziemassvētku gari”, Māras Cielēnas “Puteklīšu pāri” un citas.

Programmā skanēja arī iemīļotas  un visiem labi zināmas Ziemassvētku dziesmas.: “Circenīša Ziemassvētki”, “Balts sniedziņš snieg uz skujiņām”, “Winter Wonderland” un citas. Dziesmas skolēni varēja dziedāt līdzi, jo  dziesmu teksti bija redzami uz ekrāna.

Skolēnu atsauksmes.

“Man ļoti patika skaistā mūzika. Dziedāju līdzi visas Ziemassvētku dziesmas. Jutos kā īstos Ziemassvētkos!” ( Agnese}

“Visvairāk man patika stāstījums par Kraukšķīti. Varbūt tāpēc, ka pasaku biju nesen lasījusi. Man patika arī skaistās dziesmas un dejas.” (Inese)

“Koncerts radīja īstu Ziemassvētku sajūtu. Viss bija tik krāšņs un skaists. Man patika, ka mēs, visa klase, kopā dziedājām Ziemassvētku dziesmas.” (Alīna)

“Man vislabāk patika stāstītājs. Viņš arī tik skaisti dziedāja. Un vēl man patika, ka viss bija tik skaisti”. (Juris)

“Mēs visi kopā dziedājām dziesmiņu par piparkūkām un “Zvaniņš skan”. Tas bija tik jautri. Man ļoti patika koncerts.”  (Dana)

“Man visvairāk patika “Riekstkodis” un “Apburtā princese”.  Skaista mūzika un deja. Jutos kā pasakā. Man patika, ka viss bija tik koši un skaisti.” (Alīna)

Mazgalerija