Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Muzejnodarbībā ”Mana Latvija”

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Muzejnodarbībā ”Mana Latvija”

16. novembrī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 7.a klase apmeklēja Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, kur piedalījās  muzejnodarbībā ”Mana Latvija”.   

Skolēnu atsauksmes:

 “Mums stāstīja par Latviju, sākot ar to, kā Latviju iekaroja Krievijas impērija un beidzot, kā Latviju iekaroja PSRS. Man ļoti patika Lāčplēša ordenis. Man kopumā viss patika, un esmu ļoti apmierināts ar ekskursiju.”  (Renārs)

 

 “Man patika šīs dienas nodarbība vēstures muzejā. Nodarbība likās ļoti vērtīga. Visvairāk atmiņā palika Rīgas kartes apskats, kara ordeņu veidi un to izcelsme, nozīme, 18. novembra nozīme Latvijas vēsturē, tēma par pagaidu armiju.” (Renārs)

“Ekskursija man ļoti patika. Bija ļoti interesanti un aizraujoši. Es biju izbrīnīts, ka Fricis Brikmanis karoja 14 gadu vecs. Es daudz ko uzzināju jaunu par ordeņiem un  Latvijas vēsturi. “ (Andris)

 

“Nodarbībā uzzināju  vairāk par Latvijas neatkarības karu un nedaudz vairāk par mūsu valsti. Redzēju, kā izskatījās Lāčplēša ordenis.” (Vanesa)

 

“Vadītāja mums stāstīja par Lāčplēša dienu, par karavīriem, rādīja Lāčplēša ordeņus, cilvēkus, kuri piedalījās karā un fotogrāfijas. Vadītāja, pēc manām domām, ļoti ātri stāstīja, tāpēc man bija grūti visam izsekot līdzi, taču viņa skaidri un konkrēti atbildēja uz visiem mūsu jautājumiem. Vadītāja arī stāstīja par citiem svētkiem, par Latvijas dzimšanas dienu.  Man patika skatīties uz ordeņiem un klausīties par tiem informāciju, jo es uzzināju daudz ko jaunu, ka, piemēram, nav divu identisku Lāčplēša ordeņu. Pēc tam mums ļāva  apskatīties citas izstādes muzejā. Muzejnodarbība bija interesanta.” (Nikola

Mazgalerija