Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Nacionālā teātra apmeklējums

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Nacionālā teātra apmeklējums

Teātris vairāk nekā 2500 gadus ir nozīmīga cilvēces kultūras sastāvdaļa. Daudzi piešķir teātrim noslēpumu un maģijas noskaņu, citi mēģina saskatīt racionālo un izglītojošo.

Kāds ir Nacionālais teātris, to mēs noskaidrojām paši. 7.a klase projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros devās ciemos uz vietu, kur dibināta Latvijas valsts.

Ekskursijas laikā mēs varējām ielūkoties teātra aizkulisēs un darbnīcās, uzdot interesējošos jautājumus un izmēģināt dažas lietas no aktiera ikdienas. Pastaiga caur teātri bija kā saruna starp skatītāju un aktieri, kurš palīdzēja ieraudzīt, kā top izrāde.

Pēc ekskursijas mēs nākamo teātra izrādi skatīsimies ar citām acīm, pievēršot uzmanību lietām, kas līdz šim netika ievērotas.

 

 

Man ļoti patika šī ekskursija! Es uzzināju daudz ko jaunu.. nedomāju, ka būs tik interesanti!! (Melisa)

Man ļoti patika bildes, kur bija attēloti aktieri spēlējot teātri. Interesanti stāstīja kā izveidot jaunu ādu par vecu. (Anna)

Man ļoti patika teātra dizains - kā pilī. Ļoti patīkami un interesanti visu stāstīja un rādija! (Samanta)

Ekskursijā uz Nacionālo teātri man patika tas, ka mums pastāstīja visu par katru telpu, kuru apciemojām. Bija interesanti - mums izstāstīja, kā notiek gatavošanās teātrim, kā aktierus grimē un arī cik grūti visu grimu ir nomazgāt. (Kate)

Man nacionālā muzeja patika staigāt aizkulisēs un apskatīt kā taisa rekvizītus! (Ernests)

Šajā teātrī man ļoti patika tās dizains. Gids kurš stāstīja par vēsturi, to spēja pastāstīt ļoti interesanti. Tiešām paliekoša informācija, kas liek tajā visā iedziļināties vairāk. (Viktorija)

Man patika kad mums parādīja "īstus" ēdienus ko izmanto teātra izrādē. (Arno)

Mazgalerija