Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Orientēšanās spēle “Vecrīgas pētnieks”

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Orientēšanās spēle “Vecrīgas pētnieks”

20. aprīlī 8.a klases skolēni projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros piedalījās PrimaTours orientēšanās spēlē “Vecrīgas pētnieks”. Pasākums tika organizēts kā Rīgas pilsētas kultūrmantojuma (ēkas, pieminekļi, mākslas un arhitektūras stili, leģendas) iepazīšana orientēšanās spēles veidā. Klase tika sadalīta 10 komandās pa 2 – 5 skolēniem katrā. Skolēni ar kartes palīdzību meklēja norādītos objektus, iepazinās ar vēsturisko informāciju un pildīja vēsturiskos un  radošos uzdevumus.

 

Skolēnu atsauksmes:

Man ļoti patika sadarboties ar komandas biedriem. (Diāna)

Man patika tas, ka bija pa visu Vecrīgu jāmeklē mājas un citi objekti. Es uzzināju daudz jauna,  piemēram, ka lielgabali pie Pulvertorņa ir no 17. gadsimta, kad ir celts Melngalvju nams un daudz ko citu. (Sandis)

Iemācījāmies izmantot papīra karti. (Ernests)

Tas bija ļoti interesanti. (Sendija)

Man patika orientēšanās, jo, pildot tos uzdevumus, mēs paši nepamanām, ka ciešāk sadraudzējamies ar klasesbiedriem. (Viktorija)

Es uzzināju  nosaukums daudzām ēkām, kurām agrāk nezināju. (Kate)

Man ļoti patika ceturtdienas ekskursija. Es varēju labi iepazīt Vecrīgu. Redzēju ļoti daudzas jaunas vietas. kuras nemaz nezināju, ka ir. (Alise)

Man ļoti patika orientēšanās spēle un objektu meklēšana, ar draugiem tas bija jautri un interesanti. Daži objekti tika iepazīti pirmo reiz, bet daudzi jau zināmi! (Davids)

Mazgalerija