Sākumlapa Dokumenti Absolventi Lapas karte

Rīgas pētnieks. Jūgendstils

Aktualitātes

Projekts: Latvijas skolas soma

Rīgas pētnieks. Jūgendstils

19. septembrī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 12.klases skolēni devās uz galvaspilsētas centru, lai  iepazītu un apskatītu jūgendstila arhitektūru  ar orientēšanās spēli  “Rīgas pētnieks. Jūgendstils”.  

 

Skolēnu atsauksmes.

 

“Ekskursijā bija viens galvenais uzdevums - ar orientēšanās spēles palīdzību iegūt vairāk zināšanu   par jūgendstilu. Orientēšanas spēle tiešām ļāva  saliedēties katrai klases komandai.  Patika arī iepriekš mazāk iepazītu Rīgas centra vietu apskatīšana, bija iespēja apskatīt iepriekš neredzētas, neizstaigātas ieliņas un klusos pagalmus. Paldies!”(Kristaps)

 

“Ekskursija jeb orientēšanās bija ļoti jauka. Varēja izpildīt dažādus uzdevumus un pasmieties par dažādajiem ēkas dizainiem, precīzāk, skulptūrām. Protams, ceļš bija garš un ārā bija silts laiks, kas nogurdināja, taču, neskatoties uz to, mūsu komanda bija malači, sadarbības pilni, katrs deva kādu ieguldījumu kopdarbam. Ļoti patika tas, ka  uzdevumi tika izveidoti ar  humora, kur varējām izpausties. Izdevusies ekskursija, paldies ekskursijas vadītājam!” (Līga)

 

“Ekskursija man patika. Visinteresantākais bija ekskursijas formāts - tā nebija parastā staigāšana pa pilsētu ar gidu, bet kaut kas daudz interesantāks un aktīvāks. Paši jautājumi un uzdevumi bija savdabīgi un varbūt prasīja daudz laika, bet tas neizbojāja interesi par spēli.” (Jaroslavs)

 

“Man patika šī ekskursija. Ar savu grupu pavadījām labi laiku, iepazinām  jaunas vietas Rīgas centrā un beigu beigās pusi no uzdevumiem mēs pareizi atbildējām un par to dabūjam arī balvas.” (Lana)

“Ekskursija bija interesanta, brīžiem pat grūta, bet toties mēs mācījāmies strādāt komandā un komunicēt, un tas ir lielākais, ko es apguvu.” (Artūrs).

 

“Ekskursija pa Rīgu bija forša. Ieraudzījam daudz jugendstila ēku un uzzinājām par to vēsturi. »(Leo Leonards).

 

« Man ekskursija ļoti patika. Es apskatīju Vecrīgu un ieraudzīju daudz ēku jūgenstilā. » (Andrejs).

 

“Bija interesanti pastaigāties pa Rīgu un apskatīt jūgendstilu   ēkas, bet citreiz derētu to darīt bez steigas.” (Edvards)

 

“Tāda veida orientēšanās un objektu meklēšana man patika, vienīgi bija grūti daudz staigāt tādā karstumā. Labprāt vēlreiz piedalītos līdzīgā pasākumā.” (Viktorija)

 

“Orientēšanās patika, bet vietām bija grūti izpildīt uzdevumu, jo ielas ir šauras, tāpēc nācās apbraukt daudzas ēkas, lai redzētu, kas atrodas uz jumtiem.” (Marija)

 

“Ekskursija bija ļoti interesanta. Labi pavadījām laiku ar klasi un daudz ko uzzinājām jaunu. Cerams būs vēl tādas ekskursijas.” (Daniels)

 

“Man ļoti patika šī orientēšanās, jo bija iespēja izstaigāt Vecrīgu un Rīgu, bija daudz interesantu objektu un bija ļoti interesanti uzdevumi jāpilda.”  (Ralfs)

Mazgalerija